смт. Міжгір'я. Міжгірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 





Готуємося до ДПА

                                                                                                                                                Додаток №1

 

Погоджено:                                                                                        Затверджено

 

Начальник відділу освіти                                                     наказом № 07 від 

                                                                                         19.04.2018.

                      Н.С.Олексієнко                            Директор школи       М.І.Шагур

 

                                                            СКЛАД

державних  атестаційних  комісій  для  проведення  державної  підсумкової  атестації                       у  Міжгірській  ЗОШ І-ІІ  ступенів   у  2017-2018  навчальному  році.                               

               

                                  А) За освітній рівень початкової загальної середньої освіти:

                                                       З української мови( мова і читання)

1.      Кій  Марія  Федорівна                             -  заступник директора, голова комісії                                                          

2.      Гичка  Мирослава  Володимирівна    -  вчитель початкових класів, член комісії

 

                                              З  математики

1.      Кій  Марія Федорівна                             -  заступник директора, голова комісії

2.      Гичка  Мирослава  Володимирівна   -  вчитель початкових класів, член комісії

 

                          Б) За освітній рівень базової загальної середньої освіти :

 

                                                З  української мови

1.      Шагур Михайло Іванович         -  директор школи, голова комісії

2.      Буртин Надія Володимирівна -  вчитель української мови, член комісії

3.      Кій Марія Федорівна                 -  вчитель української мови, член комісії   

 

                                             З математики

1.      Шагур  Михайло  Іванович          -  директор школи, голова комісії

2.      Кривка Гафія Іванівна                   -  вчитель математики, член комісії

3.      Малета  Руслана  Василівна        – вчитель  географії, член комісії   

 

                                               З біології

1.      Шагур  Михайло  Іванович         -  директор школи, голова комісії

2.      Гримут  Ольга  Василівна            -  вчитель біології, член комісії

3.      Дружиніна Наталія Олексіївна  -  вчитель біології, член комісії

 

 

Погоджено :                                                                                                                                                                                                                                              Затверджую :

Голова профкому                              В.І.Заплетнюк                                                                                                                                                                               Директор школи :                                       М.І.Шагур

 

 

 

 

 

                                                                   РОЗКЛАД                                         РОЗКЛАД

                                                                  проведення                                        проведення

державної підсумкової атестації за курс основної школи у 2017-2018 н.р.           консультацій для учнів 9-го класу

 

пп

     Предмет

     Дата

проведення

Початок

атестації

   Склад атестаційних комісій

 

   Предмет

      Коли

проводиться

         Хто

    проводить

1.

Українська

мова

(диктант)

 

31.05.2018

 

9.00

Шагур М.І.       –    голова комісії

Буртин Н.В.      -    член комісії

Кій М.Ф.           -    член комісії

Українська

мова

  Вівторок

    14,30

 

 

Буртин Н В

2.

Математика

(письмово)

 

05.06.2018

 

9.00

Шагур М.І.          -  голова комісії

Кривка Г.І.          -  член комісії

Малета Р .В.        - член комісії

 

Математика

   Середа

    14,30

 

Кривка Г.І.

3.

Біологія

(письмово)

 

08.06.2018

 

9.00

Шагур М.І.         -    голова комісії

Гримут О.В.      -    член комісії

Дружиніна Н.О  -   член комісії  

 

Біологія

  Понеділок

    15,30

 

Гримут О.В.