смт. Міжгір'я. Міжгірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

Конкурс « Нумо, дівчата! »

     У Міжгірській ЗОШ І – ІІ ст.. ( директор Шагур М. І. ) проводився конкурс «Нумо, дівчата!», участь у якому взяли дівчата 5 – 9 класів.

     Конкурс розпочався з представлення команд, де дівчата оголосили назву своєї команди, девіз і привітали інші команди.

     Потім завдання мало більш складний характер – знайти вихід із складної ситуації, і цим самим проявити свою винахідливість.

    У конкурсі « Дай відповідь на запитання »  змагалися капітани команд, де мали змогу проявити свою інтелектуальність.

     Неабияку фантазію і перукарські здібності проявили дівчата у конкурсі «Зачіска». Згідно з його умовами, конкурсантки робили зачіску своїй асистентці і давали їй оригінальну назву.

     Цікавим був і конкурс «Господарочка», який полягав у приготуванні дівчатами вишуканих бутербродів.

     У конкурсі « Заспівай пісню » дівчата мали змогу показати свої музичні здібності.

     Та, мабуть, найбільш захоплюючим, як для членів журі, глядачів, так і для самих конкурсанток, був захоплюючий етап конкурсу, що мав назву «Костюм, виготовлений власними руками».  До нього дівчата готувались заздалегідь. Домашнім завданням було виготовлення суконь з використанням кульків для сміття. Творчий талант і політ фантазії проявили всі учасники.

     За підбиття підсумків перемогу здобула команда 5 класу «Дюймовочка», друге місце між собою розділили учні 6 і 8 класів, третю сходинку присуджено командам 7 і 9 класів. Всі конкурсантки нагороджені заохочувальними призами. Фото з конкурсу.